Čepom do osmeha na IV danu sajma Ekologije u Novom Sadu

Porodično druženje na Sajmu Ekologije!

Završen je i četvrti dan sajma a mi smo presrećni što smo danas ugostili toliko malih EKOheroja sa njihovim porodicama! Mališani su uživali u našoj eko šumi, pravili igračke od reciklabilnih materijala i pokazali neverovatnu kreativnost!

Posetili su nas i osnovci koji su na prezentacijama pokazali svoje predznanje o reciklaži i očuvanju životne sredine .

Posebno nas je obradovala poseta naših prijatelja, nosioca više odličija kao i medalja u stonomtenisu s olimpijade Borislave Perić, dragih drugara iz ŠOSO „Milan Petrović“ i Marka Ćirića iz Eko teretane .

Takođe, želimo da se zahvalimo i Vojvodinašume na nesebičnoj podršci!

Još samo sutra smo na sajmu, zato pozivamo sve male EKOheroje da nam se pridruže, da naučimo nešto novo i zajedno se zabavimo!

Pročitajte najnovije vesti

obaveštavamo vas da će zbog praznika doći do izmene radnog vremena.
Tokom praznika, radno vreme organizacije Čepom do osmeha biće izmenjeno.
Projekat je podržan od strane Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu
[give_form id="597"]