Čepom do osmeha na II danu sajma Ekologije u Novom Sadu

Drugog dana Sajma ekologije na Novosadskom sajmu, naš štand je postao pravo mesto okupljanja i inspiracije za više od 550 EKOheroja – dece iz školskih i predškolskih uzrasta.

Sa velikim entuzijazmom, učestvovali su u edukativno-ekološkim radionicama, gde su imali priliku da prođu kroz jedinstvenu eko šumu, istraže razne ekološke teme i pokažu svoju kreativnost praveći igračke od reciklabilnih materijala.

Pozivamo vas da nam se pridružite i sutra, trećeg dana sajma, od 10 do 19 časova. 🌎

Budite i vi naši EKOheroji! 🌎♻️

Pročitajte najnovije vesti

obaveštavamo vas da će zbog praznika doći do izmene radnog vremena.
Tokom praznika, radno vreme organizacije Čepom do osmeha biće izmenjeno.
Projekat je podržan od strane Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu
[give_form id="597"]