Čepom do osmeha na I danu sajma Ekologije u Novom Sadu

Otvoren je 55. po redu Međunarodni sajam lova i ribolova „Lorist“ i Sajam ekologije na Novosadskom sajmu.

Ponosni smo što smo i ove godine deo ovakve sajamske manifestacije koja širi svest o važnosti očuvanja životne sredine.

Imali smo tu čast da naš štand poseti članica Gradskog veća Grada Novog Sada za ekologiju, energetsku efikasnost i zaštitu životne sredine, Vanja Petković koja je otvorila ovogodišnji sajam

Preko 350 EKOheroja je danas učestvovalo u našim radionicama, svih školskih i predškolskih uzrasta.

Na našem štandu drugari su imali priliku da prisustvuju u edukativno-ekološkim radionicama i da prođu kroz eko šumu kao i da pokažu svoju kreativnost praveći igračke od reciklabilnih materijala.

Čekamo vas sutra od 10 do 19 časova.

Pročitajte najnovije vesti

obaveštavamo vas da će zbog praznika doći do izmene radnog vremena.
Tokom praznika, radno vreme organizacije Čepom do osmeha biće izmenjeno.
Projekat je podržan od strane Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu
[give_form id="597"]