Registar kutija

Molimo pravilno popunite formu

Vas zahtev je prosledjen. Hvala!

Email vec postoji u bazi!








   

Predložite svoje dete

Molimo pravilno popunite formu

Vas zahtev je prosledjen. Hvala!





 

Skupljajte čepove i pomozite deci!

Humanitarno-ekološka akcija sakupljanja plastičnih čepova radi pomoći deci sa invaliditetom da im se omogući lakše funkcionisanje u obrazovanju.

Pratite nas na društvenim mrežama

Registrujte se kako biste se uključili u našu akciju

Objekti zatvorenog tipa


Kome smo pomogli?


Objekti zatvorenog tipa



ČOKOT
OŠ Desanka Maksimović
Maršala Tita 18

BEOGRAD
Globalkom
22. oktobra 7, Zemun

ČENEJ
Salaš 137
Međunarodni put 137

BOGATIć
OŠ Mika Mitrović
Vojvode Stepe 2

BREKOVO
OŠ Svetolik Lazarević Lazo
Brekovo bb

ČENEJ
OŠ Ivan Gundulić
Partizanska 2

KRAGUJEVAC
SCGM doo
19. oktobra 2

NOVI SAD
Rainbow School
Kolo srpskih sestara 8

NOVI SAD
PU Radosno detinjstvo, vrtić Veverica
Episkopa Visariona 4a

UB
privatna kuća
Čede Todorovića 1

DOBANOVCI
Gebruder Weiss
Beogradska bb

ĆUPRIJA

Zmaj Jove Jovanovića 4/21

KOSTOLAC
kuća
Ostrovo bb

BEOGRAD
Srednja škola pri Ambasadi Ruske Federacii u Republici Srbiji
Crvene Armije 28

BEOGRAD
Fondacija RNIDS
Žorža Klemansoa 18a/I

NIš
vrtić Sunce
Bulevar 12. februara 74

BEOGRAD
SIZMEK doo
Kosovska 10

KIKINDA
OŠ Žarko Zrenjanin
Beogradska 8

SRPSKI MILETIć
OŠ Kosta Stamenković
Sveti Sava 25

BEOGRAD
JP SRBIJAGAS
Autopu za Zagreb 11

GORNJI MILANOVAC
OŠ Kralj Aleksandar I
Heroja Draževića 2

BAč
PU Kolibri
Školska 3

BAč
OŠ Vuk Karadžić
Školska 1

BAčKA PALANKA
vrtić Maslačak
Cara Lazara 45

BAčKA PALANKA
vrtić Neven
Jugoslovenske armije bb

BAčKA PALANKA
OŠ Vuk Karadžić
Dositejeva 3

BAčKO PETROVO SELO
OŠ Šamu Mihalj
Doktora Kiš Imrea 34

BANATSKO NOVO SELO
Udruženje Naše Novo Selo
Maršala Tita 75

BEčEJ
DOJO klub borilačkih veština
Jug Bogdanova 46

BELA CRKVA
OŠ Žarko Zrenjanin
Žarka Zrenjanina 13

BELA PALANKA
PU Dragica Lalović
Lole Ribara bb

BEOGRAD
stambena zgrada
Beogradskog Bataljona 42

BEOGRAD
stambena zgrada
Stevana Opačića 40/1

BEOGRAD
Tehnološko-metalurški fakultet
Kernegijeva 4

BEOGRAD
vrtić Izvorčić
Slavoljuba Vuksanovića 22

BEOGRAD
Vrtić Kanarinac
Ivana Mičurina 27

BEOGRAD
Vrtić Sreten Mladenović
Vukasovićeva 1a

BEOGRAD
vrtić Sanjalica
Jablanička 20, Čukarica

BEOGRAD
OŠ Ujedinjene nacije
Borova 8, Cerak vinogradi

BEOGRAD
Kuća ljudskih prava
Kneza Miloša 4, I sprat

BEOGRAD
OŠ Olga Petrov
Padinska skela 9

BEOGRAD
OŠ Đura Daničić
Meštrovićeva 19a

BEOGRAD
OŠ Jovan Jovanović Zmaj
Meštrovićeva 19

BEOGRAD
OŠ Filip Kljajić Fića
Nikolaja Gogolja 40

BEOGRAD
Srednja poljiprivredna škola
Pančevački put 39

BEOGRAD
PU 11. april, vrtić Đurđevak
Jurija Gagarina 221

BEOGRAD
Dreamdust d.o.o.
Cvijićeva 110/V

BEOGRAD
Škola za oštećene sluhom - nagluve Stefan Dečanski
Svetozara Markovića 85

BEOGRAD
vrtić Mila Jevtović
Danijelova 24

BEOGRAD
EKO SERBIA ad
Tošin bunar 274a

BEOGRAD
Institut za pedagoška istraživanja
Dobrinjska 11, II sprat

BEOGRAD
Grand Prom doo
Surčinska 6a

BEOGRAD
Soko Štark doo
Kumodraška 249

BEOGRAD
Soko Štark - ogranak
Ljubovija

BEOGRAD
Soko Štark - ogranak
Palanački Kiseljak

BEOGRAD
stambena zgrada
Silvija Kranjčevića 6

BEOGRAD
Građevinska škola
Svetog Nikole 39

BEOGRAD
Baker Tilly WB revizija d.o.o.
Bulevar Despota Stefana 12

BEOGRAD
Ustavni sud
Bul.Kralja Aleksandra 15

BEOGRAD
Arhiv Jugoslavije
Vase Pelagića 33

BEOGRAD
PU 11. april, vrtić Poletarac
Narodnih heroja 19a

BEOGRAD
stambena zgrada
Rasinska 12

BEOGRAD
Poljoprivrednja škola sa domom učenika PK Beograd
Pančevački put 39

BEOGRAD
SIEPA
Vlajkovićeva 3/V

NOVA VAROš
OŠ Živko Ljujić
Prva Nova 18

NOVI SAD
JAGO AG
Salajka (Senta Andrejski put / Partizanska)

BEOGRAD
stambena zgrada
Rudi Čajeveca 23

BEOGRAD
EPS Distribucija
Požeška 71

BEOGRAD
Pokret socijalista Beograd
Dositejeva 21

BEOGRAD
stambena zgrada
Kaplara Momčila Gavrića 2

BEOGRAD
Institut za ortopedsko hiruške bolesti (IOHB) Banjica
Mihajla Avramovića 28

BEOGRAD
vrtić Čika Andra 1
Zaplanjska 16

BEOGRAD
Knjaz Miloš a.d./Belgrade Office Park
Đorđa Stanojevića 14

BEOGRAD
vrtić Nenad Parenta
Generala Anrija 31

BEOGRAD
Vrtić Oraščić
Vidikovački Venac 79

BEOGRAD
Farmaceutsko-fizioterapeutska škola
Donska 27-29

BEOGRAD
Algotech
Požeška 60

BEOGRAD
vrtić Petlić
Omladinsko šetalište 3

BEOGRAD
OŠ Milan Đ Miličević
Borija Stevanovića 27a

BEOGRAD
OŠ Aca Milosavljević
Školska 7, Rušanj

BEOGRAD
vrtić Carić
Mladena Mitrića 5, Čukarička padina

BEOGRAD
vrtić Radosno detinjstvo
Bore Markovića 27, Banovo brdo

BEOGRAD
vrtić Roda
Beogradskog bataljona 9a, Banovo brdo

BEOGRAD
vrtić Neven
Požeška 168, Banovo brdo

BEOGRAD
Plava Ptica
Vinogradski venac 42, Cerak vinogradi

BEOGRAD
vrtić Dečiji Gaj
Platana 8, Cerak vinogradi

BEOGRAD
vrtić Pametnica
Beogradskog bataljona 123

BEOGRAD
OŠ Povratak prirodi
Dobanovačka 56, Zemun

NOVI SAD
Fakultet za ekonomiju i inženjerski menadžment
Cvećarska 2

BEOGRAD
Asseco SEE d.o.o. Beograd
Bulevar Milutina Milankovića 19g

BAčKO DOBRO POLJE
OŠ Vuk Karadžić
Maršala Tita 85

BEOGRAD
Kazneno popravni zavod u Beogradu - Padinska Skela
Zrenjaninski put bb

DONJI TAVANKUT
privatna kuća
Zmaj Jovina 33

ŠABAC
Kompanija Iva doo
Gavrila Principa bb

BEOGRAD
Energoprojekt
Bulevar Mihaila Pupina 12

PETROVARADIN
OŠ Jovan Dučić
Preradovićeva 6

NOVI SAD
Fortuns
Ložionička 8

SUBOTICA
OŠ Matko Vuković GAT
Ruđera Boškovića 20

LESKOVAC
Oxford School
11. oktobar 1/3

VAJSKA
OŠ Aleksa Šantić
Maršala Tita 33

JAGODINA
OŠ Goran Ostojić
Zelengora bb

GUčA
OŠ Akademik Milenko Šišić
Pionirska 5

LESKOVAC
OŠ Kosta Stamenković
Norvežanska 36

NOVI SAD
stambena zgrada
Radnička 19

PLATIčEVO
OŠ Milivoj Petković - Fecko
Lale Janića 3

NOVI SAD
skupština stanara
Boška Buhe 10a i 10b

VELIKA PLANA
OŠ Sveti Sava
Bulevar despota Stefana 40

NOVI SAD
stambena zgrada
Rumenačka 129-131

BEOGRAD
PU Avantura
Pazinska 16a

SOMBOR
Dunav osiguranje
Avrama Mrazovica 1a

NOVI SAD
EXLRT
Mornarska 7

NOVI SAD
gimnazija Isidora Sekulić
Vladike Platona 2

VALJEVO
Tehnicka skola Valjevo
Косте Абрашевића 1

NOVA VAROš
OŠ Momir Pucarević
Akmačići bb

BAčKA TOPOLA
PU Bambi
Dunavska 8

BANATSKO NOVO SELO
OŠ Žarko Zrenjanin
Maršala Tita 79

BEGEč
OŠ Veljko Perović
Kralja Petra I 36

BEOGRAD
Agencija za privredne registre
Brankova 25

BEOGRAD
Republički geodetski zavod
Bulevar Vojvode Mišića 39

ČAčAK
OŠ Dr Dragiša Mišović
Bulevar Vuka Karadžića 1

BEOGRAD
BS Vuk petrol d.o.o.
Jurija Gagarina bb

BEOGRAD
Visoka građevinsko-geodetska škola
Hajduk Stankova 2

BEOGRAD
Heta Leasing d.o.o.
Bulevar Mihajla Pupina 115g

BEOGRAD
DM drogeria markt centrala
Bulevar Mihajla Pupina 181

BEOGRAD
Institut za biološka istraživanja Siniša Stanković
Bulevar Despota Stefana 142

BEOGRAD
S&T Serbia, BOP II
Đorđa Stanojevića 14/III

BEOGRAD
Robert Bosch d.o.o.
Buleva Milutina MIlankovića 9z

BEOGRAD
CMS doo
Cincar Janka 3

BEOGRAD
Eptisa Southeast Europe doo
Dubljanska 8

ČURUG
OŠ Đura Jakšić
Trg slobode 4

DEč
PU Vlada Obradović Kameni
Braće Nešković 2

DUDOVICA
Energoprojekt gradilište
Dudovica bb

DUšANOVAC
OŠ Pavle Ilić Veljko
Negotinska 2

FUTOG
vrtić Crvenkapa
Proleterska 2

IRIG
PU Dečija radost, vrtić Čarolija
Zmaj Jovina 61

NOVI SAD
MBR - TAXI doo
Iva Andrića 27

JAšE TOMIć
PU Poletarac
Maršala Tita 99

JASIKA
OŠ Stanislav Binički
Stanislava Biničkog bb

KAć
vrtić Zvončić
Save Maleševa bb

KAć
OŠ Đura Jakšić
Kralja Petra I 9

KOSTOLAC
vrtić Majski Cvet
Zadrugarska bb

NOVI SAD
vrtić Bajka
Stevana Hristića 15

KOVIN
OŠ Desanka Maksimović
Cara Lazara 197

RADOINJA
OŠ Gojko Drulović
Radoinja, 31318 Kokin Brod

NIš
OŠ Sveti Sava
Garsije Lorke

ĆUPRIJA
PU Dečija radost, vrtić Bambi
Bregalnička bb

LOZNICA
Srednja ekonomska škola
Trg Jovana Cvijića 4

NOVI PAZAR
Državni Univerzitet u Novom Pazaru
Vuka Karadžića bb

NIš
kancelarija humanitarni centar za sluh
Vladislava Ribnikara 59

NOVI SAD
JKP vodovod i kanalizacija
Sunčani kej 41

NOVI SAD
stambena zgrada
Miše Dimitrijevića 5

NOVI SAD
Porsche Novi Sad
Zrenjaninski put 24

VALJEVO
vrtić Bambi
Naselje Oslobodioci Valjeva 26

BEOGRAD
OŠ Olga Petrov
Vrbovski bb, Padinska Skela

PANčEVO
NVO Kompas
Svetog Save 10 (u Domu omladine)

PANčEVO
Mašinska škola
Braće Jovanovića 45b

SREMSKA KAMENICA
OŠ Jovan Jovanović Zmaj
Školska 3

ŠAšINCI
OŠ Jovan Jovanović Zmaj
Zmaj Jovina 3

GORNJI MILANOVAC
PU Sunce, ojekat Aneks
Vuka Karadzica 4

NOVI SAD
OŠ Žarko Zrenjanin
Bulevar despota Stefana 8

BEOGRAD
Energy Cop DOO
Birčaninova 17

NOVI KOZARCI
OŠ Ivo Lola Ribar
Kralja Petra Prvog 42

NOVI SAD
Dom učenika srednjih škola Brankovo kolo
Episkopa Visariona 3

BEOGRAD
OŠ Stevan Sremac
Trg oslobođenja 3, Borča

BEOGRAD
Stambena zgrada - Skupština zgrade
Dimitrija Tucovića 29

BEOGRAD
Društvo za obuku vozača S&T KUP doo
Kostolačka 79

NOVI SAD
Prirodno-matematički fakultet
Trg Dositeja Obradovica

GORNJI MILANOVAC
CEDIN Centar za edukaciju dece i nezaposlenih
Rudnička 5

ZAJEčAR
OŠ Ljubica Radosavljević Nada
Đerdapska bb

NOVI SAD
Saobraćajna škola
Šumadijska 12a

BEOGRAD
OŠ Kosta Abrašević
13. oktobra 82, Resnik

NOVI SAD
Eton Digital doo
Školska 3, III sprat

OBRENOVAC
OŠ Posavski Partizani
Svetog Save 2

NOVI SAD
stambena zgrada
Laze Kostić 11

BEOGRAD
IFMSA - Serbia Dekanat Medicinskog Fakulteta
dr Subotića 8

POžAREVAC
Centar za dnevni boravak dece i omladine ometeme u razvoju
Moše Pijade bb

BOR
Studentski centar Bor
Kralja Petra I 14

BEOGRAD
vrtić Školica
Josipa Talarevića 1

SENTA
Pozorišni klub Kamerne scene Miroslav Antić
Glavni Trg 2

NIš
OŠ Car Konstantin
Veliktronovska 4

TOPOLA
Srednja škola Kralj Petar I
Šumadijska 2

BEOGRAD
SIZMEK doo
Kosovska 10

NOVI SAD
S.D. Sajmište
Slobodana Bajića 17

KRALJEVO
Mašinsko tehnička škola 14. oktobar
Industrijska 21

KRALJEVO
Ekonomsko trgovinska škol
Dositejeva 46

KRALJEVO
Umetnička škola
Cara Lazara 38

KRALJEVO
OŠ IV kraljevački bataljon
Olge Jovović 1

KRIVAJA
PU Pečurka u OŠ Vuk Stefanović Karadžić
Maršala Tita 1

KUZMIN
OŠ Branko Radičević
Nikole Radojčića 15

LAZAREVAC
PU Rakita Kotarov Vuka, vrtić Dečije carstvo
Dule Karaklajić 31a

MAJDANPEK
PU Marija Munćan
Nikole Tesle 5

NIšKA BANJA
OŠ Ivan Goran Kovačić
Ivana Gorana Kovačića 14

PETROVARADIN
Muzej grada Novog Sada
Tvrđava 4

POžAREVAC
stambena zgrada
Lole Ribara 2

POžAREVAC
Poljoprivredna škola sa domom učenika Sonja Marinković
Ilije Birčanina 70

POžAREVAC
OŠ Sveti Sava
Vojske Jugoslavije 18

PROVO
PU Suncokreti (Vladimirci)
Provo bb

PROVO
OŠ Jovan Cvijić Debrc
Provo bb

RAžANJ
PU Leptirići
Jovan Jovanović Zmaj 9

BANJA
OŠ Dušan Radonjić
Banja BB

RUMA
Gimnazija Stevan Puzić
Partizanska bb

RUSKI KRSTUR
Osnovna i srednja škola sa domom učenika
Rusinska 63

SELENčA
vrtić Kolibri
Sladkovičova bb

SMEDEREVSKA PALANKA
OŠ Heroj Radmila Šišković
Zmaj Jovina 27

STAPAR
OŠ Branko Radičević
Vuka Karadžića 20

STEPANOVIćEVO
OŠ Aleksa Šantić
Vojvode Putnika 9

SVILAJNAC
Poljoprivredno-veterinarska škola
Kralja Petra I 64

TRNOVčE
MZ Aktiv žena
Kralja Petra 5

TURIJA
OŠ Veljko Dugošević
Turija bb

UžICE
stambena zgrada
Strahinjića Bana 6

VETERNIK
Karin Komerc MD
Živorada Petrovića 8

VLADIMIROVAC
OŠ Prvi maj
Cara Lazara 47

BAčKA PALANKA
DOO TDM VOĆE
Veljka Vlahovića bb

BANJA
OŠ Dušan Radonjić
selo Banja bb

RAKOVAC
OŠ Jovan Grčić Milenko
Partizanska 2

PIROT
PU Čika Jova Zmaj
Vojvode Stepe 15

VRANJE
OŠ Vuk Karadžić
Pionirska 5

VRANJE
OŠ 20. oktobar
Vlase

BEOGRAD
Vet Lab
Savska 31

BEOGRAD
Kuehne+Nagel
Partizanska 228, Ugrinovci

NOVI SAD
Istorijski arhiv Grada Novog Sada
Ulica Filipa Višnjića 2a

PANčEVO
stambena zgrada
Veljka Vlahovića 21

ŽITORAđA
Srednja škola Žitorađa
Svetosavska 23

SUBOTICA
Dom za stare ZLATNO DOBA
Zagrebačka 13

SUBOTICA
VI sprat Gerentološkog centra
Aleja Maršala Tita 31

SUBOTICA
OŠ Miloš Crnjanski
Banijska 67

SUBOTICA
Magda Jokić i Zlata Mamuzić
Isidora Milkoa 4 i 6

SUBOTICA
Julka Novoseljački
Deligradska 4

SUBOTICA
Božena Vuković
Aleja Maršala Tita 20

SUBOTICA
stambena zgrada
Antona Aškerca 56b

NOVI SAD
Homepage d.o.o. Novi Sad
Šajkaška 37

BEOGRAD
Institut za šumarstvo
Kneza Višeslava 3

BEOGRAD, LEšTANE
ECOFORTE d.o.o.
Smederevski put 6V

BEOGRAD
HUGE MEDIA DOO
Kralja Milutina 1/2

NOVI SAD
Sigurna ženska kuća, Centar za socijalni rad Grada Novog Sada
Zmaj Ognjena Vuka 13

BEOGRAD
Infrastruktura železnice Srbije, čvor Beograd-Bunker
Savska 4/II

NOVI BEOGRAD
Robert Bosch d.o.o.
Bulevar Milutina Milankovića 9ž

ČAčAK
Stambena zgrada
Ljubić kej 4/25

NIš
Zlatarska radnja M&M Stanimirović
Knjaževačka 44

BEOGRAD
Privatna predskolska ustanova Čarobni kutak
Kadinjačka 109

TITEL
Policijska stanica u Titelu
Zmaj Jovina 9

KIKINDA
Stambena zgrada
Vojvode Putnika 23

BEOGRAD
GP Mostogradnja
Vlajkovićeva 19

BIJELJINA, BOSNA I HERCEGOVINA

Petrove gore 16A

BEOGRAD
Baletski studio Pirouette
Francuska 26a, Dorćol i hala Pinki sala 108, Zemun

KUPINOVO
Kupinovo
Oračka 18

MALI ZVORNIK

Sarajevska 3

SMEDEREVO
privatna kuća
Venčačka 29

BEOGRAD
Marbo Product, PepsiCo
Đorđa Stanojevića 14

KOSJERIć
Rasadnik Vasić
Svetosavska 19

NOVI SAD
Društvo za promociju prirode Srbije
Šekspirova 2

GIBARAC
OŠ Branko Radičević
Svetog Save 5

NOVI SAD
Gimnazija Jovan Jovanovic Zmaj
Zlatne grede 4

LOZNICA
OŠ Vuk Karadžić
Filipa Kljajića 45

SUBOTICA
MaxBet kazino
Branislava Nušića bb

PLAVNA
OŠ Ivo Lola Ribar
Maršala Tita 48

RAšKA
OŠ Raška
Omladinski centar 3

BRADARAC
OŠ Božidar Dimitrijević Kozica
Svetosavska bb

NIš
Komunalna policija Niš
Katićeva 29

NIš
Kozmetički salon Aleksandra Dr VAIS
Branka Krsmanovića 43

ŠABAC
privatna kuća
Vojvode Mišića 84

NOVI SAD
OŠ Ivo Lola Ribar
Kraljevića Marka 2a

VELIKA PLANA
udruženje BISERNO SRCE
Pionirska 38

BEOGRAD, DORćOL
DOO MONA HOTEL MANAGEMENT
Cara Uroša 62-64

SUBOTICA
PU Naša radost, vrtić ZEKA
Gundućićeva 39

NOVI BEOGRAD
MUP - sektor za vanredne situacije
Omladinskih Brigada 31

BEOGRAD
Filološki fakultet Univerziteta u Beogradu
Studentski trg 3

SOMBOR
OŠ Nikola Vukičević
Veljka Petrovića 4

VRANOVO
OŠ Dositej Obradović
Mihajla Avramovića Dubonjca 1

ZEMUN
vrtić Zlatni bor
Zlatiborska 46

KRALJEVO
OŠ Milun Ivanović - Ušće
Miluna Ivanovića bb , Ušće

ALEKSINAC
vrtić Lane
Mišićeva 1

DONJA GUšTERICA
OŠ Knez Lazar
Donja Gušterica bb

SREMSKA KAMENICA
OŠ Jovan Jovanović Zmaj
Školska 3

ŠIMANOVCI - INDUSTRIJSKA ZONA
Robert Bosch Pećinci
Dositejeva 33

KRUšEVAC
Energius DOO
Stojana Protića 1

TOPOLA
OŠ Karađorđe
Mije Todorović 8

GLOGOVAC
OŠ Vuk Karadžić
Glogovac bb

NOVI SAD
privatan stan
Braće Krkljuš 27

BEOGRAD
ASB Plus
Vodovodska 75

NOVI SAD
SU Centar realnog aikidoa BREŠĆANSKI
Svetozara Miletića 28

PANčEVO
Crveni krst Pančevo
Žarka Zrenjanina 15

BEOGRAD, NOVI BEOGRAD
stambena zgrada
Bulevar umetnosti 35

BEOGRAD, PALILULA
stambena zgrada
Mirijevski bulevar 54

SOMBOR
Škola za osnovno i srednje obrazovanje sa domom Vuk Karadžić
Radoja Domanovića 98

BEOGRAD, RAKOVICA
stambena zgrada
Vidikovački venac 75

ZEMUN, ALTINA
Input doo
Ugrinovački put 24 deo bb

NOVI BEOGRAD
Marina Colorit
Savski nasip 3

NOVI SAD
PU Čarobnjak
Patrijarha Čarnojevića 3

BEOGRAD, RIPANJ
OŠ Vojvoda Putnik
Put za koloniju 12

NIš
OŠ Kralj Petar I
Vojvode Putnika 1

MALO CRNIćE
OŠ Moše Pijade
Maršala Tita 123

NIš
PU Pčelica
Orlovića Pavla bb

STARA PAZOVA
OŠ Simeon Arnicki
Boška Buhe bb

KULA
OŠ Petefi brigada
16. divizije 34

BEOGRAD, VRAčAR
Energo Invest Group doo
Kornelija Stankovića 16

KOVAčEVAC, MLADENOVAC
OŠ Živomir Savković
Kovačevac bb

NIš
Niš-ekspres AD
Čamurlija 160

BEOGRAD, VRAčAR
OŠ Kralj Petar II Karađorđević
Marulićeva 8

GADžIN HAN
OŠ Vitko i Sveta
Miloša Obilića bb

BEOGRAD
OO SPO Čukarica
Požeška 41

STENJEVAC, DESPOTOVAC
OŠ Stefan Nemanja
Stenjevac bb

BEOGRAD
Housing Center
Nušićeva 10

BEOGRAD, NOVI BEOGRAD
Sitel SBA d.o.o.
Španskih boraca 3

BEOGRAD, NOVI BEOGRAD
Procescom d.o.o.
Bulevar Mihajla Pupina 115e

BEOGRAD, ZEMUN
stambena zgrada
Svetozara Papića 13

BEOGRAD
Montessori Klub Anima
Vardarska 21

NOVI SAD
JKP Novosadska toplana Novi Sad, Upravna zgrada, Korisnički centar
Vladimira Nikolića 1

JABUčJE
OŠ Dimitrije Tucović
Jabučje bb

FUTOG
OŠ Desanka Makismović
Carice Milice 1

NOVI SAD
Računarska gimnazija SMART
Trg Mladenaca 5

BEOGRAD, KALUđERICA
OŠ Aleksa Šantić
Kralja Petra Prvog 9

NOVI SAD
stambena zgrada
Balzakova 39

VLASOTINCE
OŠ Braća Milenković
Šišava bb

BEOGRAD
Hostel Beograđanka
Resavska 34

RAšKA
OŠ Sutjeska
27. novembra bb

LESKOVAC
OŠ Kosta Stamenković
Norvežanska 36

SREMSKA KAMENICA
vrtić Čika Jova
Zmajevac 1

SREMSKA KAMENICA
A bio tech lab
Vojvode Putnika 87

POžEGA
PERFOM d.o.o.
Knjaza Miloša 165A

BEOGRAD, JAJINCI
OŠ Jajinci
Ilije Petrovića 12

SRBOBRAN
Gimnazija i ekonomska škola Svetozar Miletić
Trg Milivoja Tutorova 4

NOVI SAD
Gerontološki centar Novi Sad - dom Liman
Fruškogorska 32

NOVI SAD
Javno komunalno preduzeće PUT
Rumenačka 150/A

NEGOTIN
OŠ Vuk Karadžić
Lole Ribara 1

KRUšEVAC
SPEAK centar stranih jezika
Nikole Tesle bb

BELOSAVCI, TOPOLA
OŠ Sestre Radović
Belosavci bb

NOVI BEOGRAD
HP Airport City
Đorđa Stanojevića 90b

SREMSKA MITROVICA
Škola za osnovno i srednje obrazovanje Radivoj Popović
Fruškogorska 73

FUTOG
MB Spremo DOO
Rade Kondića 83

STARI BANOVCI
Osnovna skola Slobodan Savkovic
Grcka 31

BAćEVAC
Kozmetički salon
Akademika Petra Stevanovića 18

BEčEJ
OŠ Sever Đurkić
Zlena ulica 102

BEOGRAD, STARI GRAD
Kliker Centar za kreativno razmišljanje
Majke Jevrosime 20

BEOGRAD
AKSA - direkcija
Viline vode 47

NOVI BEčEJ
Srednja škola Ivo Lola Ribar
Maršala Tita 5

Јошаничка Бања
ОШ "Јошаничка Бања"
Вука Караџића 17

SUBOTICA
OŠ Matko Vuković
Ruđera Boškovića 1

SMEDEREVO
LBR Trša
Šalinačka bb

BEOGRAD, STARI GRAD
Ambulanta (DZ Stari Grad, Beograd)
Dubrovačka 26

BOčAR
OŠ Dositej Obradović
Trg oslobođenja 4

BEOGRAD
VEOLIA CEE, Predstavnistvo
Makedonska 30 V sprat

NOVI SAD
Agencija za registraciju LONČAR-NS
Bulevar cara Lazara 25

NOVI SAD
privatni stan
Bulevar Jovana Dučića 1

NOVI BEOGRAD
PU 11. april, vrtić BISER
Omladinskih brigada 106

BEOGRAD, VRAčAR
PU Magnolija
Radoslava Grujića 7

MLADENOVAC
Specijalna bolnica za interne bolesti u Mladenovcu
Vojvode Mišića 2

MLADENOVAC
OŠ Kosta Đukić
Kralja Petra I 339

PIROT
OŠ 8. septembar
Danila Kiša 21

LOZOVIK
PU Dečje carstvo, vrtić Pčelica
JNA bb

SREMSKA KAMENICA
OŠ Jovan Jovanović Zmaj
Školska 3

NOVI SAD

Bulevar vojvode Stepe 16

NIšKA BANJA
Europlast Dinić d.o.o.
Zaplanjska 43, naselje Nikola Tesla

BEOGRAD, NOVI BEOGRAD
Talija plus doo
Jurija Gagarina 30a

NOVO MILOšEVO
OŠ Dr Đorđe Joanović
Maršala Tita 1

PANčEVO
Gradska uprava Pančevo, I sprat
Trg kralja Petra I 2-4

NOVI SAD
3Lateral doo
Novosadskog sajma 2, VII sprat

NOVI SAD
Srednja Mašinska Škola
Bulevar kralja Petra I 38

BEOGRAD, NOVI BEOGRAD
PU 11. april, vrtić Šećerko
Pariskih komuna 33a

NOVI SAD
Održavanje i usluge d.o.o.
Bulevar Oslobođenja 100

NOVI SAD
Stomatološka ordinacija Matijević
Heroja Pinkija 6

NOVI SAD
privatna kuća
Sajlovo 12. ulica broj 3

ČANTAVIR
OŠ Hunjadi Janoš
Trg slobode 2

UžICE
SK Diva Fitness
Nikole Pašića 26

NOVI SAD
stambena zgrada
Jovana Hranilovića 53

NOVI SAD
NTC NIS-NAFTAGAS doo - PK Šangaj
Put Šajkaškog odreda 9

PRAHOVO
OŠ Pavle Ilić - Veljko
Kneza Mihajla 1

RADUJEVAC
OŠ Pavle Ilić - Veljko; izvojeno odeljenje Radujevac
Hajduk Veljkova 1

BOR
vrtić Snežana
Vojvode Radomira Putnika 2

NOVI PAZAR
OŠ Vuk Karadžić
Generala Živkovića bb

Kome smo pomogli?


1. David Mernjik iz sela Pivnice, opština Bačka Palanka
2. Stefan Marinković iz sela Zmajevo
3. Dragan Krga, rođen 03.maja 2001 godine
4. Nataša Minić iz Futoga, rođena 5.11.2009 godine.
5. Slađana Ugrica, rođena 19.01.2006. godine
6. Vuk Lojković rođen 01.04.2009 u Beogradu, opština Rakovica
7. Nikola Živković iz Novog Sada
8. Anastasov Mina iz Niša, rodjena 15.05.2001 godine
9. Milan Borenović iz Šajkaša, rođen 02.09.2007 godine
10. Aleksandar Đukić, rođen 02.05.2004 godine
11. David Vanevski iz Jabuke rođen 02.septembra 2002 godine
12. Nemanja Keljački iz Bačkog Petrovog Sela, opština Bečej, rođen 11.07.2008.
Kupljen prenosivi računar za slepe, koji koristi Brajevo pismo i transportaciju teksta u glas.
13. Aleksa Drakulić iz Kačareva, opština Pančevo, rođen 11.05.1997.
Kupljena dečija invalidska kolica za samostalnu upotrebu. Za njegovo pomagalo je bilo potrebno skupiti oko 2 tone čepova.
14. Radmila Nikolić devojčica iz Aranđelovca, rođena 16.09.2008 godine
kupljena su joj invalidska kolica.
15. Nikola Jeličić iz Beograda, opština Novi Beograd. Kupljena elektromotorna invalidska kolica. Za njegovo pomagalo je bilo potrebno sakupiti oko 10 tona plastičnih čepova.
KONKURS

Nakon detaljne obrade svakog deteta i razmatranja njihovih želja i potreba odabrana deca su:

1. Janković Konstantin - Novi Sad

2. Neda Jovanović - Niš

3. Krstić Aleksandra - Novi Sad

4. Filipović Mina - Novi Bečej

5. Vukelić Nikola - Pančevo

6. Radovanović Stefan - Smederevska Palanka

7. Varga Emeše - Subotica

8. Joković Uroš - Sočanica, opština Leposavić






Preuzmite pdf





GDE ODNETI CEPOVE?

Izaberite iz padajućeg menija grad po želji i na mapi ispod prikazaće vam se mapa punktova